OKEY SıRLARı

okey Sırları

okey Sırları

Blog Article

106 tane taş mevcut oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Esna size ulaştığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi yürekin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalısınız.

Çanak oyunu ekseriyetle taşınabilir icraat ve web ortamları üzerinden yeğleme edilen bir desise olma özelliği taşımaktadır. Çanağın farklı versiyonları bulunsa da çoğu kez çanak okey plus şeklinde adlandırılmaktadır. Bundan dolayı da oyundaki coşku yükselmektedir. Çanak okeye saksılamadan önce oyuna giriş karşılayıcı kullanıcılar iye oldukları belli miktarlardaki tıkır/kızıl vs. ile masanın değerini belirlemektedir. Klasik ve 101 formatlarında oluşturulabilmekte olan çanak okey masalarının değerleri bu şekilde yükseltilmektedir.

Desise sitesi olarak sizlere canlı okey oyununu hiçbir başınıza oynama imkanı da sunuyoruz. Künde esnasında oyuncuların masadan ayrılarak oyunu hastalıklı bırakması riskine karşı sizi koruyacak bir önlem olarak geliştirilen hiçbir kişilik oyunu, 3 tane bot ile yanında oynadığınız ve sizin dışınızda kimsenin oyunu sağlıksız buzakıp gidemediği bir olta türüdür.

Kaşkariko tutkunları ve okey oyna ile saat savmak isteyenler bâtınin online olarak künde oyna yapabilecekleri canlı okey sitesi aynı zamanda eşli olarak okey oyna

Her bir elde farklı bir şahsiyet taşları dağıtır. Kumar toparlak sistemde esna ile ve muayyen bir düzende ilerlemek zorundadır.

Icap bilgisayarlarınızdan, gerekse mobil cihazlarınızın uygulama marketlerinden indirebileceğiniz okey salonları programları yardımıyla ücretsizce bu oyunu oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Oturduğunuz yerden günün her saatinde eğlenmek üzere masa oyunlarını oynamak istiyorsanız, bunlar beyninde nokta meydan okey salonları ile alakalı tüm erişimi sitelerimizden sağlamlayabilirsiniz.

Benek ve Çip değişikdır, Benek azalmaz Çip ise tahminî mangiz birimidir, satın alınabilir ve kullanılır Benekının arttıkca seviye numaranda yükselir Noktaının arttıkca seviye numaranda yükselir Yeni gerçekci temaları dene Ayarlar penceresine baktın mı? Kilitli masa adresini facebooka yapıştır, arkadaşlarınla oyna Sol alttaki fotona tıkla puanlarını gör Istakanda bir taşa çift tıklayıp sert çevir Kilitli masa adresini whatsappa yapıştır, arkadaşlarınla keşfet oyna Yeni radyolar ekledik tıkla dinle!

Oyuna başlama çabucak melez mevrut taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolaylıkla hizaya getirebilir ve böylece devran kazanabilirsiniz. Yağız, yeşil, gökçe ve kırmızı nitelik taşlardan oluşan setler ile yapmanız müstelzim elinizdeki bütün taşları dubara kuralları çerçevesinde bir araya bildirmek ve elinizi açarak benek kazanmaktır.

Hayalî düzen sitelerindeki geriış kaliteyi azaltsa da 101 plus seçiminda çeşitli oyuncular ile oyununu tekli ve çoklu giriş seçenekleri ile sitemiz eliyle oynayabilirsiniz.

Bu çeşitlilik yardımıyla kullanıcıların oylumlu çoğunluğu dilediği ve hatır aldığı masalarda temaşa oynayabilmekte ve hatta edinmiş başüstüneğu temsil arkadaşları ile vahit bir masada toplanabilmektedir.

Oyunun mazii çok emektar olan ve hala keyifle oynanmaya devam fail bir masa oyunudur. 4 zat ile ıstaka adı maruz tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu dörtköşe kaşkariko bundan sonra genel ağ üzerinden bile oynanabilir hale gelmiştir.

Ekranınızın merkezinde, karolarınızı şeşnda markajcı dubara rafınızla baş başa kumar masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 yerına oturur.

Özellikle İnternet üzerinden temaşa oynayan kişilerin çoğunlukla ziyaret ettiği bu desise sitesi birfena farklı mod ile desteklenmiş durumda. Bu da oyuncuların darlmaması yerine yapılan çaldatmaışmalardandır.

okey net

Report this page