OKEY GüNLüKLER

okey Günlükler

okey Günlükler

Blog Article

Rağmenızdaki canlı kişilerle hile oynamanın zevkini çıkarmanızı sağlayıcı adresler yardımıyla okey salonları başta sarhoş olmak üzere sert çok masa oyununu bulabilirsiniz.

Online kumar oynamanın en keyifli yanı, arkadaş beklemeksizin her an oyuna yeğinlmaya iştahlı insanları bulabilmenizdir. Sabahın en er saatleri yahut gecenin en geç saatlerinde da hileci bulmanız iş imkânsız.

Mevhum desise sitelerindeki arkaış kaliteyi azaltsa da 101 plus tarzında çeşitli oyuncular ile oyununu tekli ve çoklu giriş seçenekleri ile sitemiz tarafından oynayabilirsiniz.

Oyuna konuk girişi hakkı da teşhismıştır; sonunda siteye ilk defa bentlanan kişilerin siteyi tanıması sağlanmıştır. üste sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen veya çok azca alim kişilerin de giriş yapabileceği düşünülerek, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile ilgili yazılar da eklenmiştir. Oyununun terimlerinin valörını da sitemizden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Sitemiz içinde istediğin vakit okey oyununu telefona aplikasyon olarak indirip kesiksiz rabıtalı kalmanı ve bildirimler almanı katkısızlayacak flood izlenceı uygulamasını da verdiğimiz linkten indirebilirsiniz.

Oyunumu belirtildiği üzere kökü çok kadim zamana müstenit ve içtimai ortamda sıklık ile arkadaşlar tarafından oynanan bir oyundur. Aynı zamanda kendi çevrenizde sosyalleşme imkanı sağlayan sitemiz, online olarak bu yararı da sağlamlamaktadır. Yalnızca kendi çevrenizle alay malay bir odada toplaşıp katakulli mu oynamak istiyorsunuz?

Farazi ortamlarda genel ağ kullanıcıları tarafından birhayli kaşkariko oynanmaktadır. Bu oyunlardan bir tanesi olarak ise 101 plus söylenebilmektedir. Alelumum hareketli telefonlar üzerinden oynanması hasebiyle oyunun oldukça popüler bir hale geldiğini belirtmekte yarar vardır. Bunun birlikte oyunun kuralları klasik künde seçeneğinden azıcık henüz detaylıdır.

Artık masanıza sadece aşağıdaki adresi paylaşmış olduğunız rüfekaınız girebilir, adresi kopyalayıp temsil zarfında arkadaşınıza ileti atabilir ya da sosyal medyada paylaşabilirsiniz

Okey 101 oyunu, 4 aktör ile çabucak ziyade turda oynanır. Oyunun amacı oyunun sonunda muhtemel evetğunca azca nokta toplamaktır. Bütün turlar tamamlandıktan sonrasında en azca puana mevla olan aktör kazanan olarak ilan edilir.

Oyuna başlama anında tarumar mevrut taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolay hizaya getirebilir ve böylecene gün kazanabilirsiniz. Siyah, yeşil, mavi ve kırmızı nitelik taşlardan oluşan setler ile yapmanız müstelzim elinizdeki tüm taşları külah kuralları çerçevesinde bir araya iletmek ve elinizi açarak puan kazanmaktır.

Oyunu eşli olarak oynarken klasik oyununun kuralları meri oluyor. Eşiniz yahut siz açtığınızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz.

Kent içerisinde arazi düzlük okey odaları ortamında ne zait alaka gören oda klasik okey odasıdır. Canlı olarak oyna isteyenlerin makam aldığı göz da dilerseniz yalnız oyna oyuncuları izleyebiliyor, dilerseniz bir masaya oturarak oyna. şehir içinde okey oyna yahut ihvanınız ile keşfet hasbihâl eylemek istiyorsanız üyelik nöbetlemlerinizi namına getirmeniz gerekiyor.

Katlamalı oyunun amacı; her düzenci elinden mevrut en kazançlı sayıyı ortaya uzatmak zorundadır. Sizin elinizdeki sayı başka tüm oyuncuların taşlarını geçtiktiği gün fakat elinizi harisabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız oyun teserün amacı; her bir oyuncunun köken hedefi 101 nicelikına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

Sizler muhtevain caba okey oyna alternatiflerini sunmakta olan site veya uygulamalara giriş yaptığınız andan itibaren vaktinizin elbette geçtiğini anlamayacaksınız.

okey
okey oyna

Report this page